• O firmie
  • Oferta
  • Cennik
  • Linki
  • Kontakt
  • Facebook

O firmie
Witamy na stronie internetowej Biura Usług Księgowych TAX HOUSE.

Prowadzimy firmę, której głównym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa księgowa współpracujących z nami Przedsiębiorców, naszych Klientów.

Pomagamy osobom, które nie mają czasu, chęci lub specjalistycznej wiedzy aby samodzielnie uporać się ze sprawami rachunkowymi swojej firmy i chcą tę czynność scedować na profesjonalne biuro.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-kadrowej osób fizycznych o różnych profilach działalności.

Jako właściciel biura posiadam wszelkie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Pracuję w zawodzie od 2000 roku. Rozpoczynałam od samodzielnego stanowiska w jednostce budżetowej, następnie w biurach rachunkowych, w których nabierałam doświadczenia, poznając specyfikę wielu różnych branż.

Nieustanne zmiany w prawie podatkowym obligują nas do ich ciągłego śledzenia, aby pomóc Państwu podjąć właściwe decyzje, które pozytywnie wpłyną na prowadzony biznes. Cały czas podnosimy poziom naszej wiedzy poprzez ciągłe dokształcanie i uczestnictwo w różnych formach szkoleniowych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w trosce o komfort i bezpieczeństwo, oferujemy szeroki pakiet usług, których zakres każdorazowo wspólnie ustalamy i omawiamy.

Cechuje nas najwyższy poziomem etyki zawodowej, a działalność biura jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem OC w firmie PZU S.A.

Zakładającym działalność gospodarczą:
- doradzamy wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania,
- pomagamy przygotować dokumenty zgłoszeniowe do urzędów.

Zapraszamy Państwa do współpracy.
Gwarantujemy dokładność, rzetelność oraz miłą atmosferę.

Copyright © 2016 TAX HOUSE.  All Rights Reserved/Wszelkie Prawa Zastrzeżone www.klasycznie.pl